شیرین زندگی سالمند ازدواج سالمند خانواده

شیرین: زندگی سالمند ازدواج سالمند خانواده فرزندان افسردگی خانواده سالمندان سالمندان سرای سالمندان

گت بلاگز اخبار حوادث تلاش‌های نامادری جهت آزادی پسرخوانده متهم‌به‌قتل

زنی که جهت نجات جان پسر شوهرش همه اموالش را به اولیای ‌دم مقتول داده هست، از دادگاه خواست تا هرچه سریعتر متهم جوان را آزاد کنند و فرزندش را به او بازگردانند.&nb

تلاش های نامادری جهت آزادی پسرخوانده متهم به قتل

عبارات مهم : فرزند

زنی که جهت نجات جان پسر شوهرش همه اموالش را به اولیای دم مقتول داده هست، از دادگاه خواست تا هرچه سریعتر متهم جوان را آزاد کنند و فرزندش را به او بازگردانند.

به گزارششرق ، پسر جوان که در یک درگیری مرتکب قتل شده است بود، در سال ٨٩ بازداشت شد. او بعد از دستگیری به مأموران توضیح داد جهت میانجیگری در دعوا شرکت کرده بود. متهم گفت: روز اتفاق دیدم دوستم با فردی دعوا می کند. جهت اینکه درگیری آخر یابد، وارد آن شدم و تلاش کردم واسطه شوم ولی مقتول فحش ناموسي داد و من هم نتوانستم خودم را کنترل کنم و با چاقو ضربه ای به او زدم.

متهم گفت: من اصلا مقتول را نمی شناختم و نمی دانستم دعوا سر چیست و از سر خشم به او ضربه زدم و قصدم این نبود که او را بکشم. با آخر جلسه بازجویی کیفرخواست صادر و پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

تلاش‌های نامادری جهت آزادی پسرخوانده متهم‌به‌قتل

با توجه به اینکه اولیای دم درخواست قصاص کرده بودند، بعد از آخر دفاعیات متهم و سایر مدارک موجود در پرونده، حکم قصاص علیه متهم صادر شد. با گذشت چندین سال از این اتفاق در نهایت اولیای دم در قبال دریافت دیه رضایت دادند و اعلام کردند گذشت می کنند. روز گذشته جلسه پیگیری به اتهام مرد جوان به لحاظ جنبه عمومی جرم در شعبه ٢ دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد. در ابتدای جلسه نماینده دادستان درخواست کرد با توجه به اینکه اخلال در نظم عمومی ایجاد شده است هست، متهم به لحاظ جنبه عمومی جرم محاكمه شود.

سپس متهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: من اتهام قتل را قبول کردم و حالا هم آن را قبول دارم؛ از سال ٨٩ هم در زندان هستم و مجازات سنگینی را تحمل کردم و در نهایت نامادری ام بود که برایم رضایت گرفت و پول دیه را داد و حالا هم درخواست دارم من را آزاد کنید تا پیش او بروم. مرد جوان گفت: من و خواهران و برادرانم در کودکی مادرمان را از دست دادیم و پدرم دوباره ازدواج کرد. نامادری ام آن قدر مهربان است که با ما مثل فرزندان خودش واکنش‌ها کرد و هر لحظه ما را دوست داشت و چیزی جهت ما کم نگذاشت؛ او جهت من مادر است و هر لحظه هم مادر صدایش می زنم؛ جهت گرفتن رضایت هم مانند یک مادر خونی مدام دنبال رضایت بود و موفق شد رضایت بگیرد. سپس نامادری متهم به درخواست قضات در جایگاه حاضر شد؛ او گفت: هنگامی که خیلی جوان بودم ازدواج کردم و سه فرزند به دنیا آوردم ولی بعد شوهرم من را طلاق داد و فرزند ها را با خودش برد.

زنی که جهت نجات جان پسر شوهرش همه اموالش را به اولیای ‌دم مقتول داده هست، از دادگاه خواست تا هرچه سریعتر متهم جوان را آزاد کنند و فرزندش را به او بازگردانند.&nb

بعد از آن با مرد دیگری ازدواج کردم که چند فرزند داشت. فرزندان او را مثل فرزند های خودم دوست داشتم. آنها مادر نداشتند و من هم داغ ندیدن فرزندانم را داشتم بنابراین هرچه مهر مادری داشتم به آنها دادم و مانند فرزند های خودم دوستشان دارم. در این مدت هم جهت رضایت بارها برابر منزل مقتول رفتم و در نهایت آنها قبول کردند که در قبال دریافت دیه گذشت کنند. این زن گفت: ما دنبال تهیه پول بودیم و شوهرم و دو پسر دیگر شبانه روز کار می کردند تا اینکه به آنها گفتند چاهی ریزش کرده و جهت ترمیم چاه سر کار رفتند و قرار بود پول خوبی بگیرند.

حین کار چاه دیگری در همان نزدیکی نشست کرد و گاز ناشی از چاه دوم باعث فوت دو پسر و شوهرم شد. صاحبکار شوهرم که ترمیم چاه را برعهده او گذاشته بود، دیه شوهر و پسرانم را به من داد و من هم آن دیه را به اولیای دم دادم تا این پسرم که حالا متهم هست، آزاد شود؛ حالا هم در جایی در حاشیه پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی می کنم و هیچ کس را ندارم و با پول بسیار کمی که دیگران کمک می کنند، زندگی می کنم. درخواست دارم با توجه به شرایطی که من و دخترانم داریم، قضات پسرم را ببخشند؛ او تنها مرد خانواده ماست و نیاز است پیش ما باشد و از ما مواظبت کند. با آخر گفته های متهم و نامادری اش هیئت قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند و با توجه به ایامی که مرد جوان در بازداشت بود، رأی خود را صادر کردند.

تلاش‌های نامادری جهت آزادی پسرخوانده متهم‌به‌قتل

واژه های کلیدی: فرزند | دادگاه | فرزندان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs