شیرین زندگی سالمند ازدواج سالمند خانواده

شیرین: زندگی سالمند ازدواج سالمند خانواده فرزندان افسردگی خانواده سالمندان سالمندان سرای سالمندان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (707)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

سخاوت خسرویانه یا شوآفِ سیروانانه؟! سیروان جان شما که این همه منت سر مردم گذاشتی که بخاطر شما از انقدر پول گذشتم براق کن که پول مردمی که بلیط خریده اند چه می شود؟! در ضمن آیا کنسرت را لغو کرده ای؟ اگر به فکر مردم بودی بعد آیا رایگانش نکردی که مردم در این اوضاع نامطلوب اندکی دلشان خوش شود و ساعتی خوش بگذرانند؟ اختلافات با برگزارکننده و اخطار از اوج را با ظاهر عمل خیرخواهانه توجیه نکن آقای خسروی.

کوروش تهامی در گریم فیلم “تنها در چند دقیقه سکوت” ساخته بهاره صادقی یکی از ده ها ساخته ای که در راهرو های وزارت ارشاد منتظر مجوز است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

دلنوشته خواندنی امیرمهدی ژوله بمناسبت خداحافظی کشور عزیزمان ایران از جام جهانی. واقعا بدون کشور عزیزمان ایران به خودشان در روسیه خوش میگذرد؟

دیدن این تصویر جهت مبتلایان به صرع توصیه نمی شود.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

هانیه توسلی را از این زاویه ندیده بودید که خدمتِ شما.

مهدی رحمتی و پسرانش در کنار حامد حدادی. تصویری که با آن به خوبی میتوان مفهوم ارتفاع و تنوعِ قد را به کودکان توضیح داد.

احسان علیخانی بعد از هجوم زامبی های اینستاگرام به صفحه مهدی طارمی، بالاخواه او درآمد و حمایتش کرد تا حمله ها به او کمتر شود.

خانم کمالی الآن فرزند ها که دقیقه 96 از افزایش بازماندند دل شکسته برنگشتند؟! یا شما از اینکه هزینه شاد کردن دل ده کودک یتیم در جیبت مانده خوشحالی؟!

متین ستوده در دامان طبیعت. با شالی که با پارچه آن میتوان جهت ده تازه عروس و داماد لحاف و تشک دوخت.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

خلاصه کپشن: سر بازی خوب تیم ملی جو گیر شدم و این بادکنک ها رو خریدم

جام جهانی جهت کشور عزیزمان ایران تمام شده. جواد خیابانی را مورد نیاز داریم که به صورت ها زنگ بزند و بگوید: فرزند ها برگردید.

علیرضا جهانبخش میخواهد مسی بازی دربیاورد و دنبال این کودک است.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

نگار عابدی در مراسم اکران شخصی فیلم “خاله قورباغه” ساخته تازه افشین هاشمی.

علی کریمی آنقدر سر هر اتفاقی اعتراض کرده و بیانیه داده که دیگر حرف هایش برش قبلی را ندارد و عادی شده است هست. نباید خودش را راحت خرج میکرد. (میدانم این حرفم فحش در پی دارد ولی واقعیت است

خداحافظی رضا قوچان نژاد از بازی های ملی خبر تلخی بود که بعد از بازگشت تیم ملی به کشور شنیدیم. رضای عزیز که چهار سال پیش فرشته نجات ما بود، در جام جهانی امسال وقت بازی پیدا نکرد، خیلی حرفه ای و بدون فرزند بازی از تیم ملی خداحافظی کرد و خاطراتش را همیشگی ساخت. پست خواهر زن جان در تقدیر از آقا رضا. با یک گوسفند رعایت فاصله قانونی.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

پست تلخ الناز شاکردوست در روز تولدش. خداروشکر کن الناز جان که اتفاق بدتری برایت نیافتاده است و هنوز در دل هواداران ات جای داری. تولد مبارک.

فکر نمی کنیم سردار جان، مطئنیم که خداحافظی ات احساسی و از سر جوگیری و فرزند بازی هست. امیدوارم کی روش بین هادی عقیلی و مهدی رحمتی با سردار تبعیضی قائل نشود تا او باشد دیگر انقدر کودکانه واکنش‌ها نکند. به سلامت سردار جان، هر وقت بزرگ شدی برگرد.

در این اوضاع پر شور و حرارت جام جهانی و از سوی دیگر اوضاع سخت اقتصادی و تورم و گرانی، نسیم ادبی یک روز عصر تصمیم گرفت به آتلیه برود.

که هنگامی که رسید، متوجه شد مینا ساداتی هم آنجاست و فقط خودش علی بی غم نیست.

بازگشت سعید کنگرانی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به صحنه تئاتر خبر خوبی بود که کورش جوان با این تصویر آن را مخابره کرد. سعید کنگرانی یکی از سوپراستار های سینمای پیش از انقلاب و بدون شک یکی از خوش صورت ترین بازیگران تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران هست، حتی حالا و در دوران کهنسالی هم این خوش تیپی را حفظ کرده است.

بهنوش زن طباطبایی، با ست صورتی – آبی، در یک پارک عالی، در یک روز آفتابی

عکس آتلیه ایِ بیهوده از سحر دولتشاهی. توصیه ای که اینجا مطرح میشود این است که کدام تصویر آتلیه ای تا بحال باهوده بوده است؟!

متاسفانه استاد مهدی فخیم زاده چند روز پشت حین فیلمبرداری کار جدیدش دچار اتفاق تصادف شد و حال چندان مساعدی ندارد. آخرین اخبار از اوج آمدن سطح هوشیاری ایشان خبر میدهد و همه امیدواریم در روز های اینده امکان انتقال ایشان به بخش فراهم شد. جهت این بازیگر و کارگردان کارکشته سینمای کشورمان دعا کنید. امیدواریم آقا علی ابن موسی الرضا (ع) به پاس ساخت سریال ولایت عشق، دستگیر ایشان باشد.

اشکان دژاگه در کنار دختر های نازنین اش، بعد از بازگشت به آلمان.

سلفی علیرضا جهانبخش در کنار خواهر، برادر و خواهر زاده عزیزش، در روز تولد یکسان خواهر و خواهر زاده اش. تبریک به این خانواده عزیز.

بهناز جعفری و رامتین خداپناهی به صورت اتفاقی یکدیگر را در یک کافه ملاقات کردند و این تصویر را گرفتند.

هانیه توسلی در حال دیدار از یک گالری. آفرین به هانیه که خیلی خوب کیلو های اضافی را از خود دور کرده است و دوباره روی فرم آمده است.

جل الخالق! آن عزیز گردن شکسته در آینه اوج دهانش بسته است و در آینه پایین دهانش باز. مگر می شود همچین چیزی؟!

مهناز افشار این چند روز مانده به دادگاه همسرش را تلاش میکند با روحیه خوب بگذراند.

سلفی ماهور الوند با یک هوادار خوشگل و بانمک.

سلفی خاله سارا در حال گشت و گذار در نصف جهان

رامین راستاد یکی از بازیگران فیلم آخر مهدی فخیم زاده اینگونه جهت او نوشته و به وی قوت قلب داده است.

خاطره بازی نصرالله رادش با این تصویر قدیمی در حالی که پسرش پرهام را در آغوش گرفته است.

امیر نوری و هدایت هاشمی در نمایی از فیلم سینمایی “زندانی ها” که به قول امیر از اسم فیلم میتوان حدس زد کارگردانش چه کسی است.

مجید خان اسکندری و همکاران در کنار مهران مدیری در اتاق گریم فیلم تازه کمال خان تبریزی، “ما همه با هم هستیم”.

علی جان این دو سالی که شما هی پست گذاشتی و تیر هوایی زدی، اگر مثل فرزند آدمیزاد دو کلام با خودش حرف میزدی الآن سر منزل و زندگیتان بودید.

دلنوشته ناگهانی فریدون محرابی جهت بانو صدیقه کیانفر که این روز ها از دنیای سینما و تلویزیون دور است یا بهتر است بگوییم دور افتاده هست. آرزوی سلامتی داریم جهت همه پیشکسوت های سینما.

توصیه استاد کاویانی به همه ما، در این روز های نا خوش.

آناهیتا درگاهی در نمایی از سریال “ممنوعه” ساخته امیر پورکیان که فعلا در مرحله فیلمبرداری به سر می برد.

رعنا آزادی ور هم با این تصویر از فیلم جدیدش “به وقت خماری”، مردم را به تماشای آن دعوت کرد.

عزیزان به پیسی خورده اند و بازگشته اند سراغ کپشن های دوران فیسبوک.

مجتبی پیرزاده و تصویری که نشان میدهد وی قبلا به ورزش کشتی می پرداخته است.

تیپ عجیب ترلان پروانه با کلاهی که پیش از این بر سر پلیس های هندی در فیلم های بالیوودی دیده بودیم

سلفی علی اوجی و همسر جان در کنار احسان خواجه امیری و همسر عزیزش.

گریم های محمد مسلمی، نیما فلاح، سحر دولتشاهی و نگین معتضدی در سریالی تازه از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما

پست اشوان بعد از ریختن یک سینی چایی جهت میهمان هایش.

سحر صباغ سرشت این کلوز آپ از خودش را به اشتراک گذاشته تا چشم های رنگی اش را به جامعه هنر و هنردوستان یاد آوری کند

سیدجواد رضویان با این پست تولد دختر عزیزش را تبریک گفت.

سوشا مکانی با این پست اعلام کرد که در حال بازگشت به لیگ نروژ هست. اکثر نروژی ها خودشان خبر ندارند که در کشورشان لیگ فوتبال برگزار میشود، بعد سوشا مکانی دو فصل در آن بازی کرده هست، آن هم بعضی بازی ها نیمکت نشین بوده است!

تینا پاکروان با تصویری از این سکانس ماندگار فیلم “دونده” ساخته امیر نادری از مردم زحمت دیدن و هر لحظه مظلوم خوزستان یاد کرد، مردمی که در گرمای خرما پزان، نه هوا دارند و نه آب.

همه داریم فعلاً همینجوری لبخند میزنیم ماهایا زن تا ببینیم اوضاع چطور میشود.

عکس تابستانی از شبنم قلیخانی آخرین تصویر مطلب امروز ماست. ممنون از اینکه همراهمان بودید.

برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | فرزند | بازگشت | تلگرام | تصویری | بازگشته | خداحافظی | خواهر زاده | اینستاگرام

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (707)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs