شیرین زندگی سالمند ازدواج سالمند خانواده

شیرین: زندگی سالمند ازدواج سالمند خانواده فرزندان افسردگی خانواده سالمندان سالمندان سرای سالمندان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حتماً یک جای کارمان می‌لنگد که این قدر از بارسلونا عقب مانده‌ایم / راموس

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که اختلاف فاحش میان تیمش و رقیب کاتالان در جدول رده‌بندی لالیگا، نشانه‌ای از وجود ضعف در عملکرد کهکشانی‌ها است.

حتماً یک جای کارمان می‌لنگد که این قدر از بارسلونا عقب مانده‌ایم / راموس

راموس: حتماً یک جای کارمان می لنگد که این قدر از بارسلونا عقب مانده ایم

عبارات مهم : قهرمانان

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که اختلاف فاحش میان تیمش و رقیب کاتالان در جدول رده بندی لالیگا، نشانه ای از وجود ضعف در عملکرد کهکشانی ها است.

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، سرخیو راموس و یارانش در رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در منزل لوانته به نتیجه ای بهتر از تساوی 2 بر 2 دست پیدا نکردند، نتیجه ای که نه تنها باعث پابرجا ماندن فاصله 18 امتیازی آنها با کاتالان ها شد بلکه این وقت را در اختیار آبی و اناری ها قرار می دهد که امشب با فتح دربی کاتالونیا فاصله خود را با رقیب دیرینه ارزش به 21 امتیاز زیاد کردن دهند، فاصله ای که جبران آن در هفته های باقی مانده تا آخر لیگ – حتی با وجود بازی معوقه کهکشانی ها – بسیار بعید به نظر می رسد.

حتماً یک جای کارمان می‌لنگد که این قدر از بارسلونا عقب مانده‌ایم / راموس

راموس بعد از توقف تیمش به خبرنگاران گفت: حتما یک جای کار ما می لنگد وگرنه نباید چنین فاصله غیرطبیعی میان ما و بارسلونا وجود داشته باشد. ما در بازی هایی که بر توپ و میدان مسلط بودیم، امتیازات فراوانی از دست داده ایم. امسال یکی از بدترین سال های ما بوده است و لیگ قهرمانان تنها چیزی است که جهت ما باقی مانده. باید در این مدت باقی مانده تا آخر فصل متحد بمانیم چون این تنها راه کسب موفقیت در لیگ قهرمانان است.

کاپیتان کهکشانی ها ادامه داد: در تیم ما چیزهای زیادی است که باید آنالیز شود. گاهی اوقات به نظر می رسد که ما بر بازی سوار هستیم ولی ناگهان شوتی به سمت دروازه مان شلیک می شود و کیلور ناواس آن را دفع می کند و در ریباند آن ما مرتکب اشتباه می شویم. باید از این غلط های جهت حفظ شانس مان در لیگ قهرمانان استفاده کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که اختلاف فاحش میان تیمش و رقیب کاتالان در جدول رده‌بندی لالیگا، نشانه‌ای از وجود ضعف در عملکرد کهکشانی‌ها است.

واژه های کلیدی: قهرمانان | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs